CzaniecTV
Witamy
Login

Najnowsze artykuły


 • Klipy Vixena w CzaniecTV

  Vixen, czyli pochodzący z Czańca Dariusz Szlagor, mimo młodego wieku ma już w swoim dorobku 9 płyt! Ten raper dostrzeżony został m.in. przez Peję i Rahima.

  Vixen z hip-hopem związany jest od 2001 roku, a zadebiutował w 2006 roku dwoma "nielegalami": Inwazja i Rozsypana układanka. We wrześniu 2009 roku miała miejsce premiera płyty Vixena New-Ton, na której gościnnie udzielił się znany polski raper Peja.

  W 2011 roku Vixen podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną RPS Enterteyment należącą do Pei. Najnowszy album Vixena nosi nazwę Kontinuum i został wydany w 2012 roku.

  Vixen już w 2005 roku nagrał pierwszą nieoficjalną, solową płytę zatytułowaną „Nowy Sezon". Rok później nagrywa „Rozsypana układankę", krążek uznany za internautów najlepszym podziemnym albumem.
  Od 2007 roku nagrywa cykl płyt zwanych „Vixtape`ami". Niedługo później pojawiła się oficjalnie wydane EP-ka składu Naser&Vixen zatytułowana „Kody dostępu". Vixen odpowiedzialny był na tym wydawnictwie również za podkład muzyczny. 

  Vixen jako producent pojawił się w 2008 roku na płycie Peji „Styl Życia G`N.O.J.A". W 2009 roku Vixen debiutuje płytą „New-ton", do której materiał stworzył w całości sam. Zajął się także dystrybucją.  W 2012 roku został wydany album "Kontinuum".

  FanPage Vixena:
  http://www.facebook.com/vix.rozpalictlum

  Dziękujemy Darkowi za podzielenie się z nami swoimi - wskazanymi przez niego - klipami i życzymy dalszych sukcesów!

  Więcej »

 • CzaniecTV - start lokalnego portalu wideo-społecznościowego

  Szanowni internauci!

  Z dumą oddajemy w Wasze ręce internetową platformę wideo, w której publikować może KAŻDY filmy, które dotyczą w jakikolwiek sposób Czańca i bliskich okolic.
  Wierzymy, że jako lokalni "liderzy" oraz pionierzy promowania naszych okolic w Internecie i tym razem nie zawiedziemy Waszych oczekiwań.

  Co można robić na stronie CzaniecTV ?
  Przede wszystkim oglądać dodane filmy, jednakże zachęcamy do rejestracji, która jest całkowicie darmowa, a dzięki niej można zyskać poniżej wymienione możliwości.

  Każdy zarejestrowany użytkownik może:
  1) Sugerować nam dodanie filmu wideo (mogą to być Wasze filmy przesłane do nas e-mailem lub podesłane jako link do innych stron wideo, np. YouTube, Vimeo, itp.),
  2) Można dodawać komentarze do filmów,
  3) Można głosować na dany film (podoba/nie podoba się),
  4) Można dodawać filmy do ulubionych tworząc tym samym listy ulubionych filmów, 
  5) Można dzielić się filmami ze znajomymi, np. wysyłając link mailem, lub wrzucając na Facebook, Twitter i inne portale,
  6) Można głosować na dane komentarze,
  7) Można dzielić się ze znajomymi stworzoną przez siebie playlistą ulubionych filmów,
  8) Można dodawać użytkowników do ulubionych.

  Wierzymy, że zechcecie tworzyć i rozwijać naszą lokalną społeczność filmową, do czego serdecznie zachęcamy!

  ekipa Czaniec.pl

  Więcej »

RSS