CzaniecTV
Witamy
Login

Klipy Vixena w CzaniecTV

Vixen, czyli pochodzący z Czańca Dariusz Szlagor, mimo młodego wieku ma już w swoim dorobku 9 płyt! Ten raper dostrzeżony został m.in. przez Peję i Rahima.

Vixen z hip-hopem związany jest od 2001 roku, a zadebiutował w 2006 roku dwoma "nielegalami": Inwazja i Rozsypana układanka. We wrześniu 2009 roku miała miejsce premiera płyty Vixena New-Ton, na której gościnnie udzielił się znany polski raper Peja.

W 2011 roku Vixen podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną RPS Enterteyment należącą do Pei. Najnowszy album Vixena nosi nazwę Kontinuum i został wydany w 2012 roku.

Vixen już w 2005 roku nagrał pierwszą nieoficjalną, solową płytę zatytułowaną „Nowy Sezon". Rok później nagrywa „Rozsypana układankę", krążek uznany za internautów najlepszym podziemnym albumem.
Od 2007 roku nagrywa cykl płyt zwanych „Vixtape`ami". Niedługo później pojawiła się oficjalnie wydane EP-ka składu Naser&Vixen zatytułowana „Kody dostępu". Vixen odpowiedzialny był na tym wydawnictwie również za podkład muzyczny. 

Vixen jako producent pojawił się w 2008 roku na płycie Peji „Styl Życia G`N.O.J.A". W 2009 roku Vixen debiutuje płytą „New-ton", do której materiał stworzył w całości sam. Zajął się także dystrybucją.  W 2012 roku został wydany album "Kontinuum".

FanPage Vixena:
http://www.facebook.com/vix.rozpalictlum

Dziękujemy Darkowi za podzielenie się z nami swoimi - wskazanymi przez niego - klipami i życzymy dalszych sukcesów!


Dodaj Komentarz

Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.