CzaniecTV
Witamy
Login

Vixen "Zdrowie Gospodarza" - album Rozpalić Tłum [teledysk]

Polecane wideo
You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

URL


Opublikowany przez Admin w Rozrywka Wasze hobby
4,999 Wyswietleń

Opis

Jeden z pierwszych raperów wytwórni RPS Enterteyment, prezentuje najnowszy czwarty już klip z albumu „Rozpalić tłum". Obraz powstał do utworu „Zdrowie gospodarza". -- To są moje życiowe zwrotki, czułem się fantastycznie, nagrywając nowe numery, odkrywając ciągle coś nowego -- mówi o płycie „Rozpalić tłum" Vixen. -- Te utwory, to historie o zmianach, dzięki nim zmienia się także moje życie.

Vixen, czyli pochodzący z Czańca Dariusz Szlagor, mimo młodego wieku ma już w swoim dorobku 9 płyt! Ten raper dostrzeżony został m.in. przez Peję i Rahima.
Vixen zadebiutował w 2006 roku dwoma "nielegalami": Inwazja i Rozsypana układanka. We wrześniu 2009 roku miała miejsce premiera płyty Vixena New-Ton, na której gościnnie udzielił się znany polski raper Peja.
W 2011 roku Vixen podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną RPS Enterteyment należącą do Pei. Najnowszy album Vixena nosi nazwę Kontinuum i został wydany w 2012 roku.

Vixen z hip-hopem związany jest od 2001 roku. Już w 2005 roku nagrał pierwszą nieoficjalną, solową płytę zatytułowaną „Nowy Sezon". Rok później nagrywa „Rozsypana układankę", krążek uznany za internautów najlepszym podziemnym albumem. Od 2007 roku nagrywa cykl płyt zwanych „Vixtape`ami". Niedługo później pojawiła się oficjalnie wydane EP-ka składu Naser&Vixen zatytułowana „Kody dostępu". Vixen odpowiedzialny był na tym wydawnictwie również za podkład muzyczny. 

Jako producent pojawił się w 2008 roku na płycie Peji „Styl Życia G`N.O.J.A".
W 2009 roku Vixen debiutuje płytą „New-ton". Materiał stworzył w całości sam. Zajął się także dystrybucją. W czerwcu roku 2011 nakładem RPS Enterteyment ukazuje się kolejna oficjalna płyta Vixena zatytułowana „Rozpalić tłum".Album „Rozpalić tłum" ukazał się nakładem RPS Enterteyment w czerwcu ubiegłego roku. -- Vixen jest jednym z pierwszych artystów, na współpracę z którym się zdecydowałem -- mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. -- Album „Rozpalić tłum" cieszy się dużym zainteresowaniem, to naprawdę kawał dobrego rapu.

www.facebook.com/vix.rozpalictlum

Wideo zamieszczone za zgodą Vixena

Pokaż więcej

Dodaj Komentarz

Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.