CzaniecTV
Witamy
Login

Vixen "Orły" - album Kontinuum [teledysk]

Polecane wideo
You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

URL


Opublikowany przez Admin w Rozrywka Wasze hobby
3,726 Wyswietleń

Opis

Vixen, czyli pochodzący z Czańca Dariusz Szlagor, mimo młodego wieku ma już w swoim dorobku 9 płyt! Ten raper dostrzeżony został m.in. przez Peję i Rahima.
Vixen zadebiutował w 2006 roku dwoma "nielegalami": Inwazja i Rozsypana układanka. We wrześniu 2009 roku miała miejsce premiera płyty Vixena New-Ton, na której gościnnie udzielił się znany polski raper Peja.
W 2011 roku Vixen podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną RPS Enterteyment należącą do Pei. Najnowszy album Vixena nosi nazwę Kontinuum i został wydany w 2012 roku.

Vixen z hip-hopem związany jest od 2001 roku. Już w 2005 roku nagrał pierwszą nieoficjalną, solową płytę zatytułowaną „Nowy Sezon". Rok później nagrywa „Rozsypana układankę", krążek uznany za internautów najlepszym podziemnym albumem. Od 2007 roku nagrywa cykl płyt zwanych „Vixtape`ami". Niedługo później pojawiła się oficjalnie wydane EP-ka składu Naser&Vixen zatytułowana „Kody dostępu". Vixen odpowiedzialny był na tym wydawnictwie również za podkład muzyczny.
Jako producent pojawił się w 2008 roku na płycie Peji „Styl Życia G`N.O.J.A".  W 2009 roku Vixen debiutuje płytą „New-ton". Materiał stworzył w całości sam. Zajął się także dystrybucją. 
Album: "Kontinuum" wydany został w 2012 roku.

http://www.facebook.com/vix.rozpalictlum

Wideo zamieszczone za zgodą Vixena

Pokaż więcej

Dodaj Komentarz

Zaloguj lub załóż konto aby dodawać komentarze.

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.